Fotogalerie

Budova LCS Business Centre je moderní budova, koncipovaná zejména pro účely kanceláří "open space" s další nabídkou malých samostatných kanceláří. Variabilita vnitřního uspořádání paří mezi velké přenosti budovy. K vybavení samozřejmě paří klimatizace a datové rozvody. Architektonicky patří mezi nejlépe hodnocené budovy. Interiéry jsou průběžně přizpůsobovány aktuálním trendům podle požadavků klientů.

Budova LCS Business Centre, a. s. Brno, Vídeňská 55

Z fotografií je zřejmá nadčasovost budovy se zřetelem na technickou funkčnost kancelářkého provozu. Dobrá orientace pro návštevníky je nejen pro ty motorizované z komunikací od středu města a zejména pro přijíždějící z dálnic od Prahy, Bratislavy a Vídně (mapa příjezdových tras). Pro pěší je rychlé spojení do centra města MHD několika spoji. Zastávka dopravy je před budovou.

Hlavní vchod Hlavní vchod Zepředu budova z boku - od města

Kancelářské a obchodní prostory

Pro ilustraci je zde ukázka interiérů několika firem jak kanceláří, tak obchodů z pasáže Obchodu a služeb. Rovněž je možné si prohlédnout vstupní prostory do objektu. Jak varialbilní a široké jsou možnosti je nejlépe se přesvědčit osobní prohlídkou. 

Chodba s funkcionalistickou deskou Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file Imported file